زیبای شرقی
ارائه دهنده برترین مدهای روز در زمینه پوشاک,دکوراسیون,جواهرات,خانه و صنعت

به گزارش مدآنلاین به نقل از برترین‌ها، در زمان طراحی، خصیصه اصلی چادر که پوشیدگی است، باید حفظ شود و سعی یک طراح باید بر این باشد که چادر قابلیت کاربرد در هر مراسم و مناسبتی را به خود بگیرد. مثلا اگر در مراسم مذهبی نیاز به این پوشش باشد باید از رنگ تیره استفاده کرد و برشی تزیینی، متناسب و متین برای آن در نظر گرفت...

 

 
,مد آنلاین,مدآنلاین,دکوراسیون,تزئینات عقد و عروسی

چادر در محل کار: سلیقه شخصی من به عنوان یک طراح این است که دست‌ها حرکت آزادانه‌ای داشته باشند و چادر از بالای سر توسط نقاب یا بند ثابت نگه داشته شود تا این نوع پوشش راحت باشد و دست و پای استفاده کننده را نبندد.

رنگ‌بندی چادر: یک طراح همیشه باید متناسب با شرایط حرکت کند. اولویت من بر این بوده تا از رنگ‌هایی استفاده کنم که کسالت‌آور نباشد و کسانی که استفاده می‌کنند، از آن لذت ببرند. رنگ‌ها بر روحیات تاثیر زیادی دارند و البته باید مناسب با روح این پوشش باشند. بنابراین می‌توان از رنگ‌هایی استفاده کرد که نه تنها مغایرتی با دستورات دینی ندارند بلکه باعث زیباتر شدن این پوشش نیز می‌شوند. کما این‌ که بنا به روایات معتبر، ائمه و بزرگان دین نیز از رنگ‌های دلنواز و روشن استفاده می‌کردند. 

تغییر نه، به روزسازی: همان‌طور که گفته شد روح این پوشش همواره باید در نگاه یک طراح به عنوان اولویت اصلی قرار داشته باشد.

 

منبع : modeonline.ir

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :