تزیین چادر عروس به شکل پاپیون و گل برای نامزدی و بله برون
تزیین چادر عروس برای مراسم بله برون و نامزدی با ایده های خلاقانه و مدل های متنوع و زیبا تزیین چادر نماز عروس را در اینجا ببینید.

آکاایران: تزیین چادر عروس به شکل پاپیون و گل برای نامزدی و بله برون

آکاایران: تزیین چادر عروس به شکل پاپیون و گل برای نامزدی و بله برون 0
By زهرا خانزاده on · جهیزیه عروس,هنرهای تزئینی

مراسم بله برون و نامزدی از جشن های سنتی ایرانیان می باشد، که معمولا پیش از انجام مراسم عقد و با اطمینان از وقوع امر ازدواج، به درخواست خانواده داماد و به میزبانی خانواده عروس برگزار می شود. در این مراسم از طرف خانواده داماد، هدایایی همچون کیف، کفش، چادر، پارچه لباس و … با تزیینات فوق العاده دلپذیر تقدیم عروس می گردد. این هدایا در گذشته به شکل ساده تری و بر اساس سنت های هر منطقه ی از ایران تزیین می شد، اما امروزه تزیینات هدایای بله برون و نامزدی شکل ویژه تری به خود گرفته است. از این رو در این بخش از هنر در خانه، مدل های متنوع و جذابی از تزیین چادر عروس برای نامزدی و بله برون را گردآوری کرده ایم، که شما عزیزان می توانید، در ادامه نظاره گر این تزیینات باشید.

اغلب ما در جهیزیه عروس و یا هدایایی که به مناسبت های مختلف برای عروس برده می شود شاهد چادرهای تزیین شده به شکل های مختلف هستیم که هر یک زیبایی خاص خود را دارند. از اینگونه تزیینات اغلب برای تزیین عیدی عروس، تزیین پارچه های مختلف، تزیین وسایل بله برون و… استفاده می شود که هر یک زیبایی خاصی دارند.

مدل های تزیین چادر عروس شیک و دلپذیر

اغلب برای تزیین کردن چادر عروس از مدل های پاپیون، گل و بادبزن استفاده می کنند، این نوع تزیینات موجب زیبایی و شکیل تر شدن هدایای در نظر گرفته برای عروس می شود. به همین منظور، در مجموعه پیش رو، نمونه های دلپذیر و شیک از انواع تزیین چادر عروس را ارائه کرده ایم، که با ایده گرفتن از این تزیینات می توانید به سبک دلخواه خود چادر عروس را تزیین نمایید.

تزیین کردن چادر و پارچه عروس

تزیینات پارچه های عروس برای مراسم نامزدی

تزیین سبد برای پارچه و چادر عروس

چادر عروس برای بله برون

تزیینات چادر عروس

   تزیین چادر به شکل گل برای مراسم نامزدی

تزیین چادر و پارچه لباس برای مراسم بله برون

تزیین خلاقانه وجدید چادر عروس

تزیین چادر بله برون به شکل گل

  تزیین بادبزنی چادر عروس

تزیین متفاوت و شیک چادر برای عروس

تزیین خاص و زیبای چادر برای هدیه عروس

تزیین نوین و شیک چادر برای جشن بله برون

تزیین هنرمندانه چادر بله برون

تزیین وسایل بله برون

تزیین زیبای چادر سفید عروس

تزیین پارچه عروس به شکل گل

تزیین هدایای عروس

تزیین کردن چادر نماز عروس

ضمن اینکه امیدواریم از تماشای این ایده های دلپذیر و خاص لذت برده باشید از همه شما علاقه مندان به اینگونه تزیینات دعوت می نماییم برای مشاهده مدل های بیشتر و آموزش های دلپذیر در این رابطه به بخش جهیزیه عروس مجله ما مراجعه نمایید.

.

منبع : honardarkhane.com

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :