3 نکته مهم در انتخاب رنگ روتختی عروس برای جهیزیه
خرید جهیزیه عروس همیشه جذابیت های خاص خودش را دارد. تهیه لیست خرید، چیدمان دکوراسیون خانه، همه و همه در کنار هم یک فرایند جذاب و فوق العاده را می سازد. اما واق

خرید جهیزیه عروس همیشه جذابیت های خاص خودش را دارد. تهیه لیست خرید، چیدمان دکوراسیون خانه، همه و همه در کنار هم یک فرایند جذاب و فوق العاده را می سازد. اما واقعا خرید جهیزیه آنقدرها هم که فکر می کنید ساده و بی دردسر نیست می پرسید چرا؟ تصور کنید برای خرید وسایل اتاق خواب عروس به دنبال انتخاب سرویس خواب، تخت و کمد و روتختی هستید، در میان بایستی تا علاوه بر انتخاب لوازم مناسب به هزینه و قیمت محصولات، سبک وسایل خریداری شده و همچنین رنگ آن ها توجهی کنید.

به جرات می توان گفت انتخاب رنگ مناسب برای کالای خواب و سرویس اتاق خواب از جمله مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه شود اما کمتر کسی در هنگام خرید به این نکته مهم یعنی رنگ روتختی ها توجه می کند. اگر شما هم دوست دارید در مورد نکات مهم و ارزشمند انتخاب رنگ مناسب روتختی جهیزیه عروس اطلاع کامل به دست آورید، حتما در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

1-    روتختی عروس فقط سفید رنگ نیست، به تنوع رنگ ها فکر کنید

همین که اسم خرید روتختی عروس به میان می آید، عروس خانم ها به این مسئله فکر می کنند که برای انتخاب رنگ، تنها باید سفید را مدنظر خود قرار دهند. رنگ سفید نمادی از لباس عروس است که از سنت های قدیمی برای تهیه جهیزیه و لوازم عروس از آن استفاده می شد. نکته قابل توجه این است که در اینکه رنگ سفید رنگ شکیل و زیبایی است اصلا شکی نیست اما مسئله مهم این است که این رنگ را تنها رنگ برای خرید روتختی خود ندانید چرا که علاوه بر سفید رنگ های جذاب تر و زیباتری هم وجود دارد که می تواند فضای اتاق خواب عروس داماد شما را رنگین و زیبا کند.

2-    از رنگ های گرم برای روتختی اتاق خواب خود استفاده کنید

یکی از موارد مهمی که در هنگام خرید روتختی عروس باید به آن توجه کنید این است که ترجیحا از خرید و انتخاب رنگ های روشنی مثل صورتی روشن، کرم یا سبز روشن دوری کنید چرا که این رنگ ها به خوبی کثیفی و آلودگی را به خود جذب می کند و در نهایت رنگ کهنگی و آلودگی روتختی همیشه زیبایی اتاق خواب شما را هم تحت تاثیر خود قرار می دهد.

بهترین انتخاب برای رنگ مناسب روتختی عروس و داماد این است که از رنگ های گرم مانند سبز یشمی، طوسی، قهوه ای یا قرمز برای روتختی خود کمک بگیرید تا در نهایت بتوانید در صورت کهنگی پارچه و یا ایجاد آلودگی آن نیز رنگ چرک تاب تری را برای رویه تخت خواب خود داشته باشید.

3-     طرح پارچه را بعد از رنگ روتختی در اولویت انتخاب خود قرار دهید

یکی دیگر از موارد مهم و ارزشمندی که توجه به آن تا حد زیادی می تواند به زیبایی اتاق خواب کمک کند این است که طرح و پترن مناسبی برای رویۀ تختخواب عروس انتخاب کنید. البته اگر شما اهل انتخاب های ساده با پارچه های بدون طرح هستید، لازم نیست برای خرید روتختی های طرحدار، فروشگاه های کالای خواب را زیر و رو کنید اما اگر از جمله افرادی هستید که دوست دارید طرح زیبا و مناسبی برای روی تخت خواب خود داشته باشید، پیشنهاد می کنم توجه به انواع پترن ها را از دست ندهید.

پترن حیوانات، ترندترین طرح جذاب روتختی ها

یکی از مهم ترین و پر طرفدارترین پترن هایی که برای انتخاب روتختی توجه عروس خانم ها را به خود جلب می کند، پترن حیوانات و طرح هایی مانند پوست گاوی، پلنگی، گورخری و سوسماری است. اگر چیدمان اتاق خواب با روتختی طرح حیوانات برای شما جذاب و فوق العاده است، پیشنهاد می کنیم که این طرح های جذاب را از دست ندهید.

بیشتر خانم ها در هنگام خرید کالاهایی مانند ست کامل سرویس بهداشتی و یا کالاهایی مانند رو بالشی و روتختی، به این نکته فکر می کنند که جذابیت طرح کالا از کیفیت آن مهم تر است اما توجه داشته باشید که اگر این دسته از کالاها را تنها برای طرح جذابش انتخاب کنید و کیفیت لازم را نداشته باشد، در نهایت قطعا بی کیفیتی موجب رنگ پریدگی و از بین رفتن جذابیت کالا نیز می شود.

پترن های فانتزی و مدرن روتختی، بهترین انتخاب برای عروس های مدرن پسند

پترن های فانتزی مثل دانه برفی، خال خالی، گلدار یا پترن های شلوغ و رنگارنگ، از جمله طرح های جذاب و زیبایی هستند که برای تخت خواب عروس های جوان و مدرن می تواند انتخاب مناسبی باشد. توجه داشته باشید اگر شما هم دوست دارید که اتاق خوابی شیک، مدرن و فانتزی داشته باشید می توانید با انتخاب این روتختی های جذاب نمای اتاق خواب خود را زیر و رو کنید.

خرید روتختی سفید، فانتزی و طرح دار از فروشگاه اینترنتی صفاهوم

حالا که در مورد ایده های ساده اما کاربردی برای انتخاب طرح روتختی با شما صحبت کردیم، بهتر است تا یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی در حوزه خرید کالای خواب و حمام را هم به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید بدون دغدغه و با اعتماد کامل خرید ساده، راحت و مناسبی را تجربه کنید.

فروشگاه اینترنتی صفاهوم یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی در اصفهان است که قریب به 80 سال در حوزه فروش انواع روتختی و کالای خواب عروس فعالیت دارد. شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی معتبر و قدیمی به آدرس safahome.com مراجعه کنید و با دنیایی از برترین روتختی های سفید، طرحدار و رنگارنگ مواجه شوید.

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :