زیباترین و جذابترین مدل مو و میکاپ عروس 2019
مدل موی عروس متفاوت,جدیدترین مدل آرایش عروس 2019,جدیدترین مدل آرایش عروس 2018,جدیدترین مدل آرایش عروس ترکیه,جدیدترین مدل آرایش عروس ایرانی,جدیدترین مدل آرایش عر

آکاایران: تازه‌عروس‌ها همیشه به دنبال جدیدترین و زیباترین مدل‌ها برای شب عروسی خود هستند. مدل‌موهای جدید، رنگ و طرح لاک خاص، کفش عروسی زیبا و همه‌ی جزییات مربوط به یک شب به یادماندنی را بررسی می‌کنند تا بهترین و زیباترین آن را برای خود انتخاب کنند.نوع آرایش و مدل آرایش متناسب با سلیقه‌ی هر فرد متفاوت است.اما در کل روز مراسم عروسی که از بهترین روزهای زندگی خواهد بود ، کسی دلش نمی خواهد آرایش ساده داشته باشد و همه ی عروس خانمها دوست دارند بهترین آرایش عروس را انجام دهند.

 یکی از تاثیر گذارترین گزینه ها در زیبایی هر چه بیشتر عروس، انتخاب مدل مو و مدل آرایش چهره است که اگر متناسب با فرم صورت عروس باشد، جلوه و درخشندگی بیشتری در مراسم خواهد داشت. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آرایشی آکاایران, جدیدترین و جذابترین مدل آرایش و میکاپ عروس را برایتان گردآوری کرده ایم. امیدواریم از این عکس ها برای آرایش شب عروسیتان ایده بگیرید. 

زیباترین و جذابترین مدل مو و میکاپ عروس

 

جدیدترین مدل های آرایش زنانه 2019

مدل میکاپ عروس 1398

زیباترین مدل های آرایش عروس

مدل آرایش عروس هندی

جدیدترین مدل آرایش عروس

جدیدترین آرایش عروس

هر چه را که میخواهید برای اولین بار انتخاب کنید، از آرایشگرتان بخواهید تا در همان روز انجام دهد. به عنوان مثال اگر می خواهید آرایش برنزه داشته باشید، بگویید که رنگ های مختلف را روی صورت تان امتحان تا مناسب ترین رنگ کرم پودری که با تن پوست شما سازگاری دارد، را شناسایی کند.

مدل آرایش عروس لایت

آرایش عروس

در روزی که برای امتحان مدل آرایش تان نزد آرایشگر میروید، لباسی سفید به تن کنید. در این شرایط بهتر تشخیص می دهید که آیا رنگ آرایش تان با رنگ لباس عروس جور در می آید یا خیر. حتی پیشنهاد ما به شما این است که چند عکس هم، بدون فلش، بگیرید تا مدل تان را در کنار لباس سفید رنگ بهتر تشخیص دهید.

عکس مدل آرایش و میکاپ عروس

 

با خودتان چند عکس از مدل های آرایشی که مورد قبول تان است را نزد آرایشگر ببرید. آنها را به او نشان دهید و روی صورت تان امتحان کنید تا ببینید آیا روی صورت شما هم زیبا میشود و برای روز عروسی تان مناسب است یا خیر. از آرایش زیاد بپرهیزید زیرا آرایشی که روی صورت تان ننشیند، در عکس ها و زیر نور فلش جلوه بدی پیدا میکند.

فراموش نکنید که آرایش صورت تان نباید بی رنگ و رو یا مات باشد. از آنجا که لباس تان سفید است، باید آرایشی انتخاب کنید که با رنگ سفید لباس عروس در تضاد باشد تا از بی روحی چهره تان بکاهد. لباس عروس با لباسی که هر روز به تن می‌کنید زمین تا آسمان فرق دارد، بنابراین آرایش تان نیز باید متفاوت و سازگار با ان رنگ لباس باشد.

 

میتوانید با استفاده از مژه مصنوعی چشمهای تان را جذاب تر نشان دهید. اما نباید مژه هایتان به گونه ای باشد که توی ذوق بزند. برای این منظور بهتر است که از مژه هایی با طول های متفاوت استفاده کنید. در این صورت چشم هایتان حالتی طبیعی به خود میگیرد و به جای اینکه مژه مصنوعی در بالای مژه های خودتان قرار گیرد، در میان آنها پخش میشود.

 

 

به دنبال روش هایی باشید که تا بحال روی صورت تان امتحان نکرده اید. شاید تکنیک های جدید به صورت شما بیشتر بیاید و تغییرات اساسی به چهره تان دهد. از آنجا که آرایش صورت تان باید یک روز کامل روی صورت تان بنشیند، از آرایشگرتان بخواهید تا از بهترین لوازم آرایش استفاده کند تا دوام بالاتری داشته باشد.

 

ترفندهای آرایش عروس برای بسیار زیبا شدن

از آنجا که شما در روز عروسی تان در موقعیت های مختلف قرار میگیرید، پس آرایش تان باید به گونه ای باشد که در مکان های مختلف و با نورهای متفاوت سازگار باشد بنابراین بهتر است که در روز آزمایشی میکاپ تان، هم در نور آفتاب و هم در نور اتاق آرایش تان را تست کنید تا خیال تان راحت باشد که در روز عروسی در هر موقعیتی زیباترینید.

مدل آرایش عروس 2019

اگرچه شما به آرایشگرتان اعتماد کردید و چهره تان را به دست او سپردید اما این بدین معنی نیست که هیچ دخالتی در کار او نکنید. او شما را نمی شناسد، از علایق و شخصیت تان آگاه نیست، بنابراین این شمایید که باید به او بگویید چه چیزی را دوست دارید یا از چه شیوه آرایشی بیزارید.

 

مدل میکاپ عروس 2019 مد جدید روز

 

 

از استفاده رژ لب های پر رنگ نترسید. اگر تا بحال از رنگ های مات و بی رنگ مانند قهوه ای یا رنگ لب استفاده میکردید، بهتر است که ان را با رنگ های روشن تری مانند صورتی یا قرمز جایگزین کنید. این رنگ ها در عکس هایتان به زیبایی می درخشند و جذابیت بیشتری به چهره شما میدهند. مدل های کلاسیک همیشه مورد پسند قرار خواهند گرفت.

 

مدل آرایش عروس جدید ایرانی و خارجی

تصور نکنید که با آرایش صورت همه ی ی چیز تمام میشود. شما باید در مرحله بعدی به سراغ گردن و حتی شانه هایتان بروید زیرا امکان اینکه رنگ پوست صورت تان با رنگ جاهای دیگر بدنتان متفاوت باشد زیاد است. بنابراین کرم پودری که برای صورت تان استفاده کردید را به گردن و شانه هایتان نیز بزنید تا ظاهری طبیعی و یکدست داشته باشید.

مدل آرایش عروس 2019 و 98

 

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :