جدیدترین مدل 98 کیک عروسی با تم پاییزی+عکس
کیک عروسی مخصوص,کیک عروسی خاص و شیک,کیک عروسی با تم فصلی,کیک عروسی با تم پاییزی,عکس کیک عروسی پاییزی,کیک عروس پاییز,کیک عروسی پاییزی,مدل کیک عروسی پاییزی

آکاآپکیک عروسی شما از مهمترین المانهای جشن عروسی است و انتخاب وزن و مدل کیک به استایل عروسی، فصل عروسی، تعداد مهمانها و مکان عروسی بستگی دارد. نتیجه انتخاب شما تا سالها در عکسها و فیلمهای عروسی باقی می ماند و صحنه برش کیک نیز معمولا از صحنه های خاص جشن عروسی است. 

اگر قرار است مراسم عروسی تان در فصل پاییز انتخاب شود خلاقیت به خرج دهید و کیک عروسی تان را با تم پاییز سفارش دهید. در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, جدیدترین سبک و مدلهای کیک عروسی با تم فصل پاییز را گردآوری کرده ایم. امیدواریم از این طرح ها برای کیک مجلس خود در این فصل استفاده کنید و از جشن خود لذت ببرید. برای مشاهده تمامی مدل ها در ادامه مطلب با آکاآپ همراه باشید.

 

عکس کیک پاییزی

نتخاب یک کیک زیبا که در میان میز شام و دسر شما بدرخشد و با هماهنگی و تناسبش با گل ها و رنگ های عروسی شما جلوه‌ی جشنتان را کامل کند کاری لذت‌بخش به نظر می‌رسد اما باید حواستان به هزینه های عروسی و قیمت کیک عروسی‌تان هم باشد. 

کیک عروسی شیک

کیک عروسی شیک با تم پاییز

مدل کیک ازدواج

مدل کیک ازدواج پاییزی

مدل کیک پاییزی

مدل کیک پاییزی برای عروسی

مدل کیک عروسی

کیک عروسی با تزیین برگ های پاییزی

کیک پاییزی

کیک عقد و عروسی پاییزی

کیک عروسی سه طبقه

کیک عروسی سه طبقه پاییزی

تزیین کیک پاییزی

ایده تزیین کیک پاییزی

کیک عروسی پاییزی

کیک عروسی پاییزی با تزیین گل

مدل کیک عقد با تم پاییز

 

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :