چگونه بفهمم مرد مورد علاقه‌ام دوستم دارد؟
انتخاب همسر با چشمان باز,بزرگ,تازه نامزد,انتظارتان از دوره,مسئولیت,رابطه گرم و مثبتی,رود همسرتان,ابراز,ابراز عشقمرد,مورد,رود,مردی,مرد,عاشق , چگونه بفهمم مرد
 
تازه نامزد کرده اید اما برخلاف انتظارتان از دوره نامزدی، همه چیز رمانتیک و عاشقانه پیش نمی

بهتر است قبل از قضاوت کردن با این 10 نشانه‌[categoriy],مرد,مورد,رود

 

باورهایش را بازنگری می‌کند

[categoriy],مرد,مورد,رود

شما را همانطور که هستید، می‌پذیرد

نمی‌توانید بگویید هیچ ایرادی ندارید. از ظاهر‌تان گرفته تا سبک لباس پوشیدن، حرف‌زدن، وضعیت خانوادگی یا حتی خصوصیت‌های اخلاقی، قطعا مواردی وجود دارد که همسرتان در دلش با آنها میانه‌ای نداشته باشد. پس گمان نکنید که «دوستت دارم» نگفتن او، غیرقابل بخشش است. زیرا او با گذشتن از ایراد‌های شما یا بخشیدن اشتباهات‌تان به شما عشقش را ابراز می‌کند. برای او شما همین‌طور که هستید قابل ستایشید و نمی‌گذارد که به خاطر ایرادهای احتمالی، دیگران به شما خرده‌ای بگیرند.

یک همسر عاشق، همیشه پشتیبان شما می‌ماند و در شادی و غم، بیماری و سلامت و ... برخوردی یکسان با شما دارد.

شما را سیبل نمی‌کند

از همان روز خواستگاری تا زمانی که ازدواج کنید و در زندگی تان جا بیفتید، زندگی مشترک شما با مشکلات ریز و درشتی روبه‌رو خواهد بود. اما همسری که عاشقانه شما را دوست دارد، هرگز از شما به‌عنوان حلال مشکلات استفاده نمی‌کند. اگر سوءتفاهم یا تفاوت عقیده‌ای میان اطرافیانش و شما فاصله انداخته باشد، شما را به میانه بحران هل نمی‌دهد و با درایت خودش مشکلات را حل می‌کند. اگر دوست‌تان داشته باشد،‌ تلاش می‌کند رابطه گرم و مثبتی میان شما و اطرافیانش حاکم باشد و البته مسئولیت ساختن چنین ارتباطی را تنها به دوش شما نمی‌اندازد.

منبع: تبیان
منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :