تغییر دادن شخصیت همسر پس از ازدواج
شخصیت همسر,ازدواج,ضعف اخلاقی,دختران و پسران,justify;,ببرید,دختران,فردی

تغییر دادن شخصیت همسر پس از ازدواجاغلب به دختران و پسران می آموزند که با فردی ازدواج کن که پس از ازدواج شخصیت او را آن طور که می خواهی تغییر بدهی. باید به این عده گفت شاید همسر شما دچار یک نوع ضعف اخلاقی باشد که پس از ازدواج با دلگرم کردن او به زندگی خانوادگی بتوانید آن ضعف را در او از بین ببرید.

اما محال است بتوانید شخصیت فردی یک نفر را عوض کنید. زیرا از همان دوران کودکی تمامی دیده ها و شنیده ها و اندرزها در فرم دادن به شخصیت او نقش اساسی دارند. پس چطور ممکن است شما بتوانید کسی را مجبور کنید تمامی خاطرات ذهنی خود را که در طول زندگی در ذهن او انباشته شده است از خود دور کند و از او شخص دیگری آنطور که شما مایلید بسازد.

البته همانطور که در ابتدا ذکر شد گاهی بعضی از اخلاق و رفتارهای غلط آدمی بر اثر عدم آگاهی است که اگر نسبت به آن مسائل آگاهی و شناخت پیدا کند دیگر آن رفتارهای غلط را تکرار نمی کند. ضمناً فرد وقتی قادر است چنین تغییراتی در خود بدهد که نیاز به تغییر را احساس کرده باشد. پس نباید فراموش کرد که باید کسی را برای زندگی انتخاب کرد که دور از عنوان های اجتماعی و تیپ ظاهر ، از نظر عقیدتی اشتراک زیادی با شما داشته باشد.


منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :