نمی توانیم این چهار چیز را در رابطه مان تغییر دهیم!
در این مطلب می خواهیم چهار قانون تغییر ناپذیر در رابطه های عاشقانه را که افراد نسبت به آن بی توجه اند را باهم مرور کنیم. با ما همراه باشید تا بدانیم این قوانین
آکاایران: وقتی عاشق هستید تصور می کنید می توانید تمام قوانین را با عشق جابه جا کنید. اما حقایقی در هر رابطه ی عاشقانه ای وجود دارد که تغییر آن غیر ممکن است. همراه بنیتا باشید تا این قوانین را باهم مرور کنیم.

آکاایران: نمی توانیم این چهار چیز را در رابطه مان تغییر دهیم!

زندگی خیلی آسان تر می شد اگر یک برگه ی تقلب سحرآمیز وجود داشت که در شرایط و موقعیت های سخت بهترین جواب را از روی آن می خواندیم. اما چنین چیزی موجود نیست! امروز در بنیتا می خواهیم از چهار قانون در عشق و روابط عاطفی صحبت کنیم که نمی توان آن را نادیده گرفت یا تغییر داد. پس با بنیتا همراه باشید تا این قوانین اجتناب ناپذیر را برایتان بازگو کنیم.

 

شما نمی توانید کسی را مجبور کنید دوستتان داشته باشد

انسان ها اجباری ندارند نسبت به همه علایق دوطرفه دارا باشند. این یک قانون تغییر ناپذیر است. شما نمی توانید به دلیل این که خودتان کسی را دوست دارید از او همین انتظار را داشته باشید. به این فکر کنید که اگر شرایط برعکس بود و در فضای عشق کسی قرار می گرفتید که دوستش نداشتید، چه می کردید؟ آیا با او می ماندید؟ما باید با احساسات و انتخاب های دیگران با احترام برخورد کنیم. در چنین واقعی شما می توانید تلاش کنید آدم بهتری شوید، سپس تصمیم را به او واگذار کنید که انتخابتان کند یا نه.

اگر دوستتان داشته باشد احساس خواهید کرد

,قانون های عجیب عشق,آیا قدرت عشق تغییر می دهد؟,می شود عشق را تغییر داد؟

هرکس برای نشان دادن علاقه اش راه هایی دارد. باید متوجه این باشید که اگر شما برای با دیگران فرق دارید باید نشانه هایی وجود داشته باشد. برایتان زمان زیادی وقت بگذارد، به شما احترام گذاشته و به احساساتتان اهمیت دهد و ...

مهم نیست چطور، اما باید توجه او را احساس کنید و اگر به شما توجه نمی کند، نگاه هوشمندانه ای به شرایط انداخته و بهانه های واهی را نپذیرید.

برای این که کسی را دوست بدارید اول لازم است خودتان را دوست داشته باشید

فراموش نکنید دوست داشتن خودتان با خودخواهی و خودپرستی فرق می کند. این کاملا حق شماست که به احساسات و آرزوهای خود احترام بگذارید.برای همین است که شما نباید به منظور خشنود کردن دیگران و خدمت به کسانی که شما را نمی فهمند به خودتان خیانت کنید. دوست داشتن خودتان به شما این اجازه را می دهد که وجهه ی خودتان را حفظ کرده و در هر شرایطی باوقار و در شان خود رفتار کنید.

اگر بدانید چطور خود را دوست بدارید این را به دیگران القا خواهید کرد که چه رفتاری با شما دارا باشند. آن ها نیز ناخودآگاه به این موضوع پی برده و به شما احترام خواهند گذاشت. مطمئن باشید شریک زندگی شما نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

سعی نکنید کسی که از عشق شما بیرون آمده را به رابطه بازگردانید

,قانون های عجیب عشق,آیا قدرت عشق تغییر می دهد؟,می شود عشق را تغییر داد؟

این اشتباهی است که بسیاری از مردم مرتکب می شوند. هرچند پذیرفتن آن دردناک است ولی هیچ کس اجباری ندارد که تا همیشه عاشق شما بماند، حتی اگر برایش بچه های زیادی آورده یا به خاطرش قصر طلا ساخته باشید! او مختار است اگر عشقش به شما تمام شد برود و ترکتان کند و اگر این را قبول نکنید ضربه های به مراتب سخت تر و بدتری خواهید خورد.

شاید با این سوال مواجه شوید که در چنین شرایطی بهترین کار چیست؟ به جای غرق شدن در داستان قدیمی تان، آن را تمام کرده و سعی کنید شرایط را تغییردهید و برای خودتان داستان جدیدی بسازید. حتی لازم است تغییر کنید و همان آدم سابق نمانید. اما همه ی این ها پیشرفت است.

به جای تغییر دادن این ۴ قانون سعی کنید بپذیرید که برخی مسائل اجتناب ناپذیرند و قبول کردن آن بهتر از دست و پا زدن در شرایط نامطلوب است.

در ادامه اگر دوست داشتید می توانید سری به مطلب «این هفت راهکار شما را بعد از جدایی نجات می دهد» بزنید.

.

منبع : mybenita.com

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :