این پنج کلیشه اشتباه را در عشق باور نکنید!
بنیتا می خواهد ۵ حقیقت در مورد روابط عاشقانه برایتان بازگو کند که در آن ها اشتباه های زیادی دارید. با ما همراه باشید تا بدانید این ۵ کلیشه اشتباه کدام اند.
آکاایران: از میان تمام حقایقی که در مورد یک رابطه عاشقانه ایده آل شنیده اید تعدادی کلیشه وجود دارد که با واقعیت یک رابطه متفاوت است. در این مطلب می خواهیم شما را در مورد این کلیشه های اشتباه آگاه کنیم.

آکاایران: این پنج کلیشه اشتباه را در عشق باور نکنید!

در مورد عشق و روابط عاشقانه صحبت های زیادی می شود. مطالب زیادی هست که می توانید در مورد یک رابطه ی عاشقانه بخوانید اما واقعا کدام درست و کاربردی هستند و کدام نه؟

در این مطلب، بنیتا تصمیم دارد ۵ کلیشه ی اشتباه را که به عنوان حقیقت به شما شناسانده شده اند را بازگو کند پس با ما همراه باشید.

 

 یک رابطه عاشقانه ایده آل با یک عشق شدید آغاز می شود!

,عشق,اشتباه های رابطه,رابطه عاشقانه خوب

همه رابطه ها با یک عشق آتشین آغاز نمی شوند. برای همین بهتر است تمام توجهتان را روی احساسات شدید نگذارید و به فاکتورهای مهم دیگری همچون احساس امنیت و راحتی فکر کنید. در یک رابطه ی عاطفی قوی این خیلی مهم است که در کنار او می توانید بخندید و شاد باشید و به یکدیگر اعتماد دارید یا نه.

 

زوج های ایده آل علایق شبیه به هم دارند

,عشق,اشتباه های رابطه,رابطه عاشقانه خوب

هر شخصی برای خودش عادات و علایق متفاوتی دارد. این طور فکر نکنید که اگر شما رفتن به اپرا را دوست دارید اما شریک زندگیتان دیوانه قایق سواری و رفتینگ است پس شما آینده خوبی باهم نخواهید داشت. اتفاقا داشتن علایق متفاوت می تواند باعث شود به چشم طرف مقابلتان جذاب تر بیایید.

 

عاشق های واقعی هیچ وقت دعوا نمی کنند

اگر جزو کسانی هستید که کیفیت رابطه ی خود یا دیگران را تنها با دعوا نکردن می سنجید وقت آن است که این حقیقت را دریابید که بهترین و عاشق ترین زوج های دنیا هم نیاز به بحث و گاهی دعوا دارند! زوج هایی که هرگز باهم دعوا نمی کنند به یک زنگ خطر جدی رسیده اند: برای یکدیگر مهم نبودن. البته منظور این نیست که دعواهای همراه با توهین لفظی و عبور از خط قرمزهای یک رابطه نشانه ی خوبی است. اما هر بحث و بگو مگوی کوچکی نباید شما را نگران کند، چرا که برای هر زوجی اتفاق می افتد و حل کردن آن باعث می شود شناختتان نسبت به هم بیشتر و تجربه تان کامل تر گردد.

 

زوج های خوشحال، عاشق خانواده و دوستان یکدیگر هستند!

,عشق,اشتباه های رابطه,رابطه عاشقانه خوب

این انتظار را از طرف مقابلتان نداشته باشید که نسبت به خانواده و دوستان شما عشق بی قید و شرط داشته باشد. لازم نیست طرفدار دو آتیشه ی نزدیکان یکدیگر باشید. شما تنها طرف مقابلتان را برای بودن در رابطه ی عاطفی انتخاب کرده اید. در این مورد به تنها چیزی که نیاز دارید یک برنامه ریزی درست برای معاشرت با عزیزان خود و طرف مقابلتان است که هیچ کدام نادیده گرفته نشوند و حس نکنند مورد توهین قرار گرفته اند. راز داشتن یک رابطه ی خوب دانستن همین خط قرمزهاست.

 

زوج های عاشق همیشه باهم هستند

,عشق,اشتباه های رابطه,رابطه عاشقانه خوب

اگر شما تصور می کنید زوج های خوشحال لحظه ای از هم جدا نشده و کل زندگیشان را در کنار یکدیگر سپری می کنند بهتر است دیدگاه خود را تغییر دهید. چرا که خیال باطلی بیش نیست! دیر یا زود هر شخصی دوست دارد زمانی را برای خودش به تنهایی سپری کند. در یک رابطه ی سالم، طرفین این موضوع را درک کرده و به یکدیگر فضای خصوصی برای تنها ماندن می دهند. هیچ وقت نباید خودتان را به خاطر خواستن چنین چیزی مقصر بدانید. بعضی وقت ها باید به خودتان استراحت دهید و این اصلا به این معنا نیست که از عشق خود به طرف مقابل دست بکشید. تنها به این معنی است که نفسی تازه بگیرید و با انرژی بیشتری به رابطه ی خود برگردید.

البته می توان گفت افراد عادی حق دارند تا واقعیت را از ایده آل ها نسنجند. تا وقتی نمونه ی یک رابطه ی موفق را در فیلم ها قصه ها می بینید تشخیص این که کدام واقعی و کدام غیر واقعی است سخت خواهد شد. با شریک زندگی تان در راه درست قدم بردارید و سعی کنید کلیشه های اشتباه را از خود دور کنید.

در ادامه اگر دوست داشتید می توانید سری به مطلب «این هفت اشتباه رابطه تان را به شکست منتهی می کند!» بزنید.

.

منبع : mybenita.com

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :