هر هدیه همسرتان نشانه چیست؟
همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی کیست؟,همسر هدیه تهرانی,همسران هدیه تهرانی,هدیه به همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی کیست,هدیه تولد همسر,هدیه همسر,هدیه بر


مجله ایده آلاز بهترین اتفاقاتی که ممکن است برای خانم‌ها پیش بیاید، گرفتن

 وقتی هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی

  وقتی برایتان طلا و جواهر می​خرد

قبل از اینکه به رازهایی که پشت این هدایای گران‌قیمت و باارزش نهفته است اشاره کنیم، باید بدانید که طلا و جواهر مدنظر ما شامل وسایل تزئینی مثل ساعت، انگشتر، گردنبند و... است.اگر هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی

  سبد گل که هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی

 چرا همسرم برایم عروسک خریده؟

مردی که برای شما یک عروسک به عنوان کادو و هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی

وقتی عطر هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی

کارت پستال

کسانی که به شما کارت پستال هدیه می‌دهند، دوست دارند همیشه خاطره‌شان در فکر و زندگی شما بماند. از آنجایی که کارت‌پستال جای زیادی رادر کمد کسی اشغال نمی‌‌کند و عموما افراد کارت‌های پستال را به عنوان یادگاری نگه می‌‌دارند، بنابراین آنهایی که کارت پستال را به‌عنوان کادوی فرعی انتخاب می‌کنند افرادی احساساتی و مهربان هستند و اصولا جزو افرادی‌اند که برای شما خاطرات خوشی را می‌سازند.

نحوه کادو کردن

این بخش تدارک هدیه، مهم‌ترین بخش آن است.‌ نحوه کادو کردن از محتویات داخل آن ارزش بیشتری دارد و به طور کلی 3 نوع کادو کردن وجود دارد:

1- استفاده از جعبه کادو

2- استفاده از کاغذ کادو

3- استفاده از ساک

  جعبه کادو: کسانی که از جعبه کادو استفاده می‌کند، توجه زیادی به خرید خودشان ندارند و بالطبع وقت زیادی را هم صرف خریدن کادو و تزئین زیبا انجام نداده‌اند.

  کاغذ کادو: کسانی که از کاغذ کادو استفاده می‌کنند خودشان به 2 دسته تقسیم می‌شوند:

1-کاغذ کادو با تزئین روبان: افرادی این روش را برای بسته‌بندی هدیه‌شان انتخاب می‌کنند، بی‌صبرانه در انتظار هستند که هدیه را به شما بدهند و برایشان مهم است که به شما نشان دهند که ارزش زیادی برایتان قائل هستند.

2- کاغذ کادو بدون تزئین (ساده): اینها افرادی بی‌سلیقه هستند و نسبت به خیلی از مسائل بی‌اهمیت. درکل معتقد به این جمله هستند «که هرچه پیش آید خوش آید.»

استفاده از ساک:احتمالا بارزترین ویژگی این افراد خودخواهی آنان است. این دسته از افراد برایشان مهم نیست که دیگران چه فکری در موردشان می‌کنند بلکه فقط مهم است که خودشان راحت باشند و احساس راحتی کنند.
گردآوری راهنمای ازدواج اکاایران
منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :