دوستی در رابطه زناشویی ضروری است
نکات زناشویی : دوستان در سرد و گرم روزگار پشتیبان یکدیگرند و به وقت نیاز کنار هم می مانند. دوستان از با هم بودن و با هم تفریح کردن لذت می برند. دوستی رابطه ای ب

آکاایران: دوستی در رابطه زناشویی ضروری است

نکات زناشویی : دوستان در سرد و گرم روزگار پشتیبان یکدیگرند و به وقت نیاز کنار هم می مانند. دوستان از با هم بودن و با هم تفریح کردن لذت می برند. دوستی رابطه ای بر پایه احترام و علاقه متقابل است. همین مواد تشکیل دهنده دوستی برای یک رابطه زناشویی خوب ضروری است به خصوص وقتی با چاشنی یک رابطه فیزیکی گرم و سالم درآمیزد. تفاوت عمده میان رابطه دوستی و رابطه زناشویی این است که دوستی ها بر پایه عشق رمانتیک نیستند بلکه بر تعهد متقابل به کنار یکدیگر بودن در شرایط مختلف بدون در نظر گرفتن احساسات فردی استوارند.

آکاایران: دوستی در رابطه زناشویی ضروری است

پایگاه اطلاع رسانی آتیسام : احساسات عاشقانه در یک رابطه زناشویی قابل تغییر هستند. این واقعیت می تواند شما را از وابستگی شدید به احساسات باز دارد و کمک کند تا بر ساختن چیزی قوی تر متمرکز شوید.
نکته: دوستی از جنبه های مختلف فوق العاده است. تحقیقات نشان داده افرادی که دوستان خوبی دارند از نظر فیزیکی و روحی و روانی سالم تر هستند.
دوستی برای یک رابطه موفق زناشویی امری ضروری است اما متاسفانه وقتی رابطه ای به مشکل بر می خورد ممکن است به خاطر آوردن چیزهای دوست داشتنی در مورد همسرتان دشوار باشد. فرض کنید قرار است پیامی درباره همسرتان بنویسید. اگر نیاز به انگیزه ای قوی تر دارید تصور کنید به کسی که ترغیب کننده ترین و صادقانه ترین پیام را بنویسد یک هدیه با ارزش می دهند. به تمام ویژگی هایی که همسرتان در یک رابطه دوستی از خود بروز می دهد فکر کنید.

.

منبع :

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :