آکاایران: ۱۱ خصوصیت یک زن ایده آل برای زندگی را بشناسید

زن ایده آل برای زندگی : به شما ویژگی هایی را معرفی می کنیم که یک زن اگر آنها را دارا باشد انتخاب بسیار خوبی برای ازدواج از نظر مردان به شمار خواهد رفت. فرمول زن کامل و بینظیر ظاهرا خیلی ساده به نظر میرسد، درست هست؟ دلپذیر + باهوش + بانمک = یک زن کامل و بی نقص. با این حال ما هر روز به پژوهش جدیدی برمی خوریم که نشان می دهد چیز جدیدی در زنان برای مردان طمع برانگیز هست. در این مطلب با ما همراه باشید تا ۱۱ ویژگی یک زن کامل و فوق العاده که آرزوی هر مردی هست را بدانید.

آکاایران: زن ایده آل برای زندگی را با این 11 خصوصیت بشناسی دو انتخاب کنید

بر زمینه آخرین داده های مجله پژوهش های جنسی، مردانی که شریک عشقی شان ۲ تا ۴ سال از آنها جوان تر هست از ارتباط و زندگی جنسی شان رضایت بیش تری دارند.بنابراین نتیجه میگیریم فرمول ساده ی بالا خیلی پیچیده تر از آن هست تصور میکنیم. برای همین ما تمام پژوهش های مرتبط با این موضوع را گردآوری کرده ایم تا مدلی از یک زن کامل و فوق العاده و رویایی به شما ارائه کنیم.

۱. او می خندد – حتی به جوک های بد شما

پژوهشگران کانادایی پی برده اند مردان بیش تر مجذوب زنانی میشوند که به جوک هایشان میخندند. بر زمینه نظرسنجی مجله ی اینترنتی سلامت مردان، بیش از ۷۵ درصد مخاطبان ما ادعا می کنند شوخ طبعی مهم ترین خصوصیتی هست که یک زن باید داشته باشد.

۲. عاشق لبخند مرواریدی او هستید

طبق پژوهشی که در مجله ی ایموشن چاپ شده هست، زنان وقتی لبخندی دلبرانه به چهره میزنند، برای مردان خوشگل تر می شوند. پژوهشگران از مردان و زنان خواستند به چند تصویر از جنس مخالف امتیاز بدهند. در بعضی تصویر ها فرد لبخند به لب داشت، و در بعضی دیگر نه. و هرچند زنان مردانی را ترجیح می دادند که حالتی جدی تر داشتند، اما مردان بیش تر به زنانی کشش داشتند که دندان هایشان کمی مشخص بود.

۳. چند سالی از شما کوچکتر هست

مردان معمولا عاشق مراوده و ارتباط با زن هایی میباشند که چند سال از آنها کوچکتر میباشند.

۴. پاهای بلندتر طمع برانگیزتر هست

شاید ما باید شروع کنیم به تماشای لیگ حرفه ای بسکتبال زنان؟ بر زمینه داده های ارائه شده در نشست انجمن رفتار و تکامل انسان، مردان زنانی با پاهای بلندتر را ترجیح میدهند. پژوهشگران طول پا، دست، ران، و عرض لگن ۶۰ زن را اندازه گیری کردند و هر یک از اندازه ها را برای توضیح تفاوت های قد هر فرد ارزیابی کردند.

سپس پژوهشگران برای هر یک از اندازه های متفاوت ۸ زن را با کوتاه ترین اندازه و ۸ زن را با بلندترین اندازه انتخاب کردند تا با تکنیک مورف انیمیشن تغییر چهره ی آنها را بسازند «مورف تکنیکی در انیمیشن سازی هست که در آن فرم صورت انسان به سرعت عوض میشود، م.». وقتی مورف ساخته شد

حتما بخوانید :  لباس بافتنی زنانه با طرح های نوین و به روز + تصاویر و مدل ها

پژوهشگران از ۷۷ مرد خواستند تشخیص دهند کدام چهره ها خوشگل تر میباشند. نتیجه: احتمال این که مردان زنانی با ران کشیده را انتخاب کنند ۸ برابر بیش تر بود. «نگران نباشید، شما مجذوب آدم فضایی ها نمی شوید – فقط ظاهرا این طور به نظر می رسد.»

۵. سایز کفش های او مهم هست

در همان پژوهش احتمال این که مردان مورف هایی با پای کوچک را زیباتر بدانند تقریبا ۴ برابر بیش تر بود، این یعنی مردان پاهای کوچک را زنانه تر و دلپذیر تر می دانند.

۶. لگن او دروغ نمی گوید

یک نکته ی فوق العاده دیگر از آن پژوهش: احتمال این که مردان مورف لگن باریک را دلپذیر تر بدانند ۱۱ برابر بیش تر بود. چه اتفاقی می افتد؟ فرضیه ی پژوهشگران این هست که مردان این خصوصیات را با دوراه ی کودکی سالم تر و ژنتیک بهتر در ارتباط می دانند.

۷. موقعیت های حرفه ای دلپذیر هست

آیا دوره ی همسر زیبای منزل نشین قبل هست؟ ظاهرا علم این را می گوید. بر زمینه پژوهشی که در مجله ی امریکایی جامعه شناسی چاپ شده هست، وقتی از مردان خواسته میشود شریک عشقی ایده آل شان را ترسیم کنند، اکثرا ادعا میکنند به دنبال زنی میباشند که بتواند از نظر اقتصادی گلیم خود را از آب بیرون بکشد. به امید دیدار آدم های پول دوست.

۸. هوش تحریک کننده هست

دوره ی بلوندهای احمق هم به اتمام رسیده هست. بر زمینه گزارش پژوهشی که در مجله ی پژوهش های جنسی چاپ شده هست، مردان وقتی شریک عشقی شان پیشینه ی تحصیلی کافی دارد رضایت بیش تری دارند. اما در عین حال، وقتی زن نان آور خانواده هست مردان رضایت کم تری از زندگی زناشویی شان دارند. بنابراین موفقیت خوشگل هست- اما موفقیت بیش از حد نه.

۹. رنگ قرمز نگاه را جلب می کند

کریس دی برگِ خواننده، ایده ای داشت که واقعا درست هست: شما واقعا مجذوب زن قرمزپوش می شوید. در پژوهشی در مجله ی شخصیت و روان شناسی اجتماعی، پژوهشگران از مردان خواستند به جذابیت یک مدل در تصویر امتیاز بدهند. آن زن گاهی لباس قرمز،

و گاهی لباس سفید به تن داشت. گاهی تصویر ها حاشیه ی قرمز، و گاهی حاشیه ی سفید داشت. نتیجه این بود: به عقیده ی مردان تصویر هایی که دارای رنگ قرمز بود از نظر جنسی به طور چشمگیری مطلوب تر از تصویر هایی بود که با رنگ سفید در ارتباط بود.

۱۰. موی خرمایی تیره موثر هست

طی پژوهشی در ۲۰۱۱ در انگلستان، مردان زنانی با موی خرمایی را از نظر فیزیکی خوشگل تر از زنانی با موی قرمز، بلوند، یا قهوه ای ارزیابی کردند. همان پژوهش نشان داد مردان زنانی با موی خرمایی یرا باهوش تر، تواناتر، و دست یافتنی تر میبینند. به علاوه، پژوهشی از سوی دانشگاه ایالتی فلوریدا نشان داده هست مردان زنانی با موی خرمایی را مطمئن تر و باثبات تر می دانند.

حتما بخوانید :  طرز تهیه مرغ هندی خوشمزه + آموزش تصویری درست کردن مرغ کرما

۱۱. مردانی که به دنبال شریک جنسی میباشند سینه های بزرگ دوست دارند

خبر فوری: مردان سینه زنان را دوست دارند. حتی از این هم فوری تر: مردان سینه ی بزرگ دوست دارند. پژوهشگران قصد داشتند تعیین کنند آیا جهت گیری جنسی – یا تمایل شما به ارتباط ی جنسی اتفاقی- روی امتیازی که مردان به جذابیت سایز سینه زنان می دهند تاثیر دارد یا خیر.

نتیجه این بود: هرچند تمام مردان از آن چه میدیدند لذت می بردند، اما سینه های بزرگ تر بالاترین امتیاز جذابیت را از سوی مردانی که در ارتباط های بلندمدت نبودند دریافت کرد.

۱. مردان مجذوب زنانی میشوند که به جوک هایشان می خندند.

۲. او ۲ تا ۴ سال جوان تر از شما هست.

۳. زنانی که لبخند می زنند نسبت به زنانی که لبخند نمیزنند خوشگل تر به نظر میرسند.

۴. مردان مجذوب زنانی با سینه ی بزرگ تر می شوند.

۵. زنانی با پاهای بلندتر و کشیده تر دلپذیر تر تلقی می شوند.

۶. مردان زنانی را دوست دارند که میتوانند گلیم خود را «از نظر موقعیت حرفه ای» از آب بیرون بکشند و پول درآورند.

۷. مردان زنانی با پاهای کوچک را ترجیح میدهند.

۸. یک زن فوق العاده و بی نقص باید تحصیل کرده باشد.

۹. فرقی نمی کند لباس باشد یا رژ لب، مردان مجذوب زنانی میشوند رنگ قرمز بخشی از ظاهرشان هست.

۱۰. مردان زنانی با لگن ظریف را ترجیح میدهند.

۱۱. این زن مو های قهوه ای دارد.

.

منبع :

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :