مبلغ وام ازدواج در سال 98  جدید 98 -گهر
مبلغ وام ازدواج در سال 98 و وام ازدواج در سال 98 و افزایش مبلغ وام ازدواج در سال 98 و پرداخت مبلغ وام ازدواج در سال 98 یا وام ازدواج در سال 98 30 میلیون تومان ی

آکاایران: یکی از مشکلات جوانان امروزی بعد از راضی شدن و تن دادن به ازدواج در این شرایط اقتصادی بد، گرفتن وام ازدواج می باشد که از هفت خان باید رد بشوند، در مطلب امروز خبرهایی از مبلغ وام ازدواج در سال ۹۸ برایتان می نویسم.

مبلغ وام ازدواج در سال ۹۸

<>

آکاایران: مبلغ وام ازدواج در سال 98 نوین 98

وام ازدواج در سال ۹۸

افزایش وام ازدواج در سال ۹۸

مبلغ ۳۰ میلیون وام ازدواج در سال ۹۸

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است براساس بررسی های انجام شده امکان افزایش مبلغ وام به ۳۰ میلیون تومانی ازدواج با استفاده از منابع قرض الحسنه مردم در بانک ها وجود دارد.

آمارها نشان می دهد وام ۳۰ میلیون تومانی ازدواج با بازپرداخت ۱۰ ساله برای حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار جوان در سال ۹۸ نیاز به ۳۶ هزار میلیارد تومان منابع قرض الحسنه نیاز دارد.

رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس در مورد منابع مورد نیاز وام ازدواج بیان کرده طبق گزارش ها و بررسی های صورت گرفته منابع قرض الحسنه نوین در اختیار بانک ها برای سال آینده در مجموع ۵۶ هزار میلیارد تومان است که می تواند جوابگوی بازپرداخت وام ۳۰ میلیونی ازدواج تومانی باشد.

آمارها نشان می دهد وام ازدواج ۳۰میلیون تومانی با بازپرداخت ۱۰ ساله برای حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار جوان در سال ۹۸ نیاز به ۳۶ هزار میلیارد تومان منابع قرض الحسنه نیاز دارد.

اما ظاهرا مجلس با پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۵ ساله و قسط ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان توافق نهایی خواهد کرد ، اما مطمئن باشید وام ازدواج ۳۰ میلیون تومان شده است

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :