کدام ازدواج ها ریسک بالاتری دارند؟
جوان و ازدواج,شبیه,کدام ازدواج,همسرتان,مشاوران ازدواج معتقدند,طرفین وارد,ازدواج ها احتمال شکست,ازدواج ها احتمال شکست بیشتری,مرحله زناشویی, مرحله آشنایی, آش


مشاوران

این [categoriy],کدام,ازدواج,بالاتری

دسته ششم: ازدواج های راه دور

اردواج نیاز به شناخت نزدیک و رو در رو دارد. شما باید مدتی طولانی با فرد مورد نظر خود نشست و برخاست کنید که این مدت معمولا در دوران آشنایی، خواستگاری، بله بران، نامزدی و عقد صرف می شود اما اگر فرد مورد نظر شما در دسترس نباشد، نتوانید با او بیرون بروید، نتوانید رفتار او را در خانواده ببینید یا نتوانید در موقعیت های مختلف واکنش های او را بسنجید، چطور می خواهید درباره او اطلاعات جامع و کاملی به دست بیاورید؟

دسته هفتم: ازدواج هایی که دو خانواده دارای دو فرهنگ مختلف هستند

خانواده مهترین نقش در تربیت فرد بازی می کند، اختلافات خانوادگی زمانی بیشتر می شود که دو خانواده آداب و رسوم و فرهنگ مختلفی داشته باشند. معمولا این اختلافات شامل: اختلاف سر مهریه، اختلاف بر سر مراسم، اختلاف در زمینه حد مشارکت یا دخالت های خانوادگی در زندگی تازه عروس و داماد، اختلاف سلیقه و معیارهای روابط اجتماعی و... هستند. همه این ها فشار روحی و استرس زیادتری بر طرفین وارد می کند. بنابراین بهتر است زمینه خانوادگی شما و همسرتان تا حد ممکن شبیه هم باشد.

منبع: تبیان
منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :