لباس هایی که مردان دوست دارند همسرشان بپوشد
همه ما میدانیم که برخورد زن ها و مردها نسبت به مد چگونه است گاهی آنچه خانمها میپسندند مردها از آن بدشان میاید آنها مدگرایی را درک نکرده و فکر م

آکاایران: لباس هایی که مردان دوست دارند همسرشان بپوشد

آکاایران: همه ما میدانیم که برخورد زن ها و مردها نسبت به مد چگونه است .گاهی آنچه خانمها میپسندند مردها از آن بدشان میاید. آنها مدگرایی را درک نکرده و فکر میکنند زنها بیش از حد تسخیر مدگرایی شده اند.احتمالا حق با انهاست اما آیا آنها نیز به همان اندازه مسخ انواع ماشین و فوتبال نشده اند؟ بنابراین آنها نمیتوانند بدرستی درمورد لباس زنان قضاوت کنند. اما با این وجود زنان همچنان مشتاقیند بدانند آنها در مورد ظاهر شان چه فکر میکنند و میخواهند بدانند چه دوست دارند.

دامن:
بیش از 75 درصد مردان عقیده دارند که زنان باید بیش از هر ایتم دیگری در پوشاک دامن و پیراهن بپوشند و دامن هایشان نیز نباید خیلی کوتاه باشد واگر چاک دارد چاک ان باید در طرفین باشد.

شلوار:
مردان عقیده دارند که پوشیدن شلوار مناسب محل کار و یا تردد در اطراف شهر میباشد.اما آنها واقعا میخواهند که همسرشان برایشان دامن بپوشد نه شلوار و تیپ مردانه.و اما وقتی زن ها شلوار کشی و کفش پاشنه بلند میپوشند خیلی خوششان میاید.

پیراهن:
100 درصد از مردان زن ها را در پیراهن بیشتر دوست دارند.زیرا پیراهن برای زن ها در هر سنی چذابیت زنانه دارد.پیراهن های مشکی نیمه کوتاه بهترین انتخاب هستند. تنها 25 درصد از مردان از پیراهن های ماکسی خوششان میاید

تونیک
میدانم کمی عجیب بنظر میرسه اما تعداد معدودی از مردان از تونیک خوششان میاید.اکثریت فکر میکنن که تونیک گشاد بوده و زیبایی زن را به خوبی نشان نمیدهد.

رنگ لباس:
مردها پارچه های تک رنگ را ترجیح میدهند.عکس ها و رنگ های گوناگون به آنها اجازه تمرکز بر خانم ها را نمیدهد.

کفش:
65درصد از مردها دوست دارند که خانم همراهشان کفش پاشنه بلند بپوشد و تنها 20 درصد گفته اند که کفش کتانی یا بدون پاشنه نیز برایشان فرقی نمیکند.

جواهرالات:
اگر تعداد کمی جواهرالات استفاده کنید مردها از آن خوششان میاید اما آنها نمیخواهند بدانند که جنس آن چیست و چقدر ارزش دارد.

منبع :

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :