رمانتیک‌ترین زن تبیان
مورد احترام,روز مرگی,همسرتان,احساس,مقاله,امروز,مورد,روز

رمانتیک‌ترین زن تبیان


اگر دوست دارید همسرتان را تحت تاثیر قرار دهید و مورد احترام و توجه او باشید و زندگی تان از روز مرگی نجات پیدا کند

و احساس کنید برای همسرتان تازگی دارید با ما همراه باشید و از امروز و بعد از خواندن این مقاله دست به کار شوید.اگر جزء آن دسته از زنانی هستید که در زندگی مشترک دچار روزمرگی شده‌اید و به دنبال راه‌کارهایی برای ابراز عشق و علاقه خود به همسرتان هستید و به اصطلاح می‌خواهید رمانتیک‌ترین زن تبیان باشید به این راهکارها توجه کنید._ اواخر ساعت کاری‌اش با او تماس بگیرید و بگویید: «سلام آقا، ببخشید من امروز از وقتی همسرم از خونه رفته دلم براش تنگ شده سرم داغ شده ، قلبم یخ زده ، دستام می‌لرزد . رفتم دکتر ولی اون فقط تو نسخه‌‌ام اسم همسرم رونوشت دکتر می‌گفت فقط کافیه اونو ببینی تا یخ‌های قلبت باز بشه و سرحال بشی، شما اگه همسرم رو دیدید بهش بگید امروز خودشو زودتر برسونه تا من دوباره شاد بشم.» مطمئنا تمام لحظاتی که شما این پیغام‌های مثبت را برای همسرتان می‌فرستید او با لبخند و سکوت در حال گوش دادن به صدای شماست و در قکر اینکه باید زودتربه خانه بر گردد.

خداوند ، سرمایه مهر و محبت را در آغاز زندگى مشترک، بین زن و مرد قرار مى‏دهد و محافظت و نگهبانى از آن را بر عهده خود آنها نهاده است و این انسان است که باید از این سرمایه، به نحو احسن استفاده کند. یکى از راه‏هاى نگه‏دارى و تقویت این محبت، بروز آن است.

- یک کارت دعوت درست کنید و پس از نوشتن جملات محبت آمیز در آن ، از همسرتان برای صرف شام یا ناهار دعوت کنید. نشانی خانه خودتان را روی کارت بنویسید و او را به صرف شام و یا غذایی رویایی در بهترین و آرام‌ترین مکان دنیا که همان منزل‌تان است دعوت کنید. این کارت را می توانید در کیف یا ماشین او یا در جایی که بعد از خارج شدن از منزل آن را ببیند قرار دهید. بدین ترتیب می‌توانید به مراسم صرف شام که به مرور زمان امری عادی شده است رونق ببخشید و وی را مشتاقانه‌تر به سمت خانه هدایت کنید.
محبت تان را احتکار نکنید ، محبت تنها سرمایه ای است که با خرج کردن کم نمی شود.

- می توانید خوراکی مورد علاقه اش را در بسته بندی زیبا داخل کیف و یا ماشینش قرار دهید و روی آن بنویسید:

از این همه تلاشی که می کنی ، سپاسگزارم.شما خانم های خلاق و مهربان تبیانی بدون شک هزاران راه دیگر برای ابراز علاقه به همسرتان می شناسید که با به کار گیری آن زندگی تان گرم تر وزیبا تر می شود ، همین امروز شروع کنید و در مسابقه ی رمانتیک ترین زن تبیان برنده شوید

جایزه ی ارزنده ی این مسابقه رضایت شما و همسرتان است و قاضی خودتان هستید .گردآوری : داوودی

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :