هر زنی دوست دارد شوهرش ثابت کند مردانگی هنوز نمرده است!
زندگی ایده آل و مناسب,شوهر ایده آل,داشتن یک زندگی ایده آل,زندگی ایده ال زناشویی,آرزوها و توقعات خانم ها,خوشحال کردن زنها

آکاایران: هر زنی دوست دارد شوهرش ثابت کند مردانگی هنوز نمرده است!

آکایران :برای داشتن یک زندگی ایده آل،هر مردی بهتر است نکته های ساده و در عین حال کاربردی را بداند.‎

بنا به گزارش آکاایران : زن ها در زندگی روزانه شان دوست دارند نکاتی را شوهرشان بداند و آنها را به کار ببرد. برای داشتن یک زندگی ایده آل و مناسب هر مردی بهتر است این نکته های ساده و در عین حال کاربردی را بداند.
مردها ادعا دارند که زن ها بسیار پیچیده تر از آنها هستند اما دیگر نوبت ما زن هاست. خوشحال کردن یک زن کار بسیار ساده ای است، البته به شرط اینکه آقایون حواسشان به نشانه ها باشد! در زیر ۲۵ چیزی را عنوان می کنیم که خانم ها آرزو دارند که کاش مردها می دانستند.
مردها می توانند شوهر، نامزد یا دوستان خیلی خوبی باشند اما تصور ما این است که آنها می توانند خیلی بهتر از این باشند.
عبارات آشنایی به ذهنتان می آید؛ « اون هیچوقت به اندازه کافی تلاش نمیکنه »، « همیشه با دوستاشه »، « هیچوقت منو نمیبینه » و … ولی همانطور که خودشان می گویند، مردها همیشه همین هستند. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم از موضع متفاوتی وارد شده و به آقایان کمک کنیم آرزوها و توقعات خانم ها را بهتر درک کنند.
با اینکه این نمی تواند درس کاملی برای روش برخورد با خانم ها باشد اما لیستی از توقعات و انتظارات خانم ها را به شما معرفی می کند. از آنها هوشمندانه استفاده کنید.
 
مردان باید بدانند چیزهای کوچک مهم اند
بعضی مردها فکر می کنند اگر یکبار همسرشان را سورپرایز کنند، دیگر برای باقی عمرشان بس است. اما چرا نباید در راه برگشت به خانه شیرینی مورد علاقه مان را برایمان بخرید یا کتاب جدیدی که در موردش صحبت می کردیم را برایمان بگیرید؟ مطمئن باشید که از شما قدردانی خواهیم کرد.
 
هر زنی دوست دارد شوهرش برای خوشحال کردن او زحمت بکشد
تلاش همیشه رمز کار است. زنگ بزنید تا ببینید روزمان را چطور می گذرانیم، یا یک کار واقعاً خاص برای سالگردمان انجام دهید. مطمئن باشید که ارزش وقت گذاشتنتان را داریم.
 
هر زنی آرزو دارد شوهرش اعتماد به نفس داشته باشد ولی غرور نه
هر دختری از مردی که اعتماد به نفس دارد خوشش می آید. این باعث می شود احساس امنیت و آسودگی کنیم و هیچ چیز جذاب تر از این نیست. اما غرور؟ به هیچ عنوان برایمان قابل تحمل نیست.
 
هر زنی دوست دارد شوهرش ثابت کند مردانگی هنوز نمرده است
هر از گاهی مثل مردهای قدیم رفتار کنید. در را برایمان نگه دارید، میز شام را حساب کنید، و بگذارید جلوتر از شما وارد شویم.
 
زنان آرزو دارند شوهرشان بچه نباشد
درست است، ما پرستارهای خوبی هستیم. زن ها عاشق مراقبت کردن از مردهایشان هستند اما به محض اینکه به حالت مادر بودن برویم می خواهیم از آن رابطه بیرون بیاییم. بیشتر مردها قلباً مثل بچه ها هستند اما اگر قرار باشد کمی بیشتر از بغل کردنتان انجام دهیم (غذایتان را هم برایتان تکه تکه کنیم تا بخورید) مطمئناً مشکل بزرگی خواهد بود.
زنان آرزو دارند شوهرشان گوش دهند و علاقه نشان دهند
بعد از یک روز پرمشغله تنها چیزی که می خواهیم این است که مردمان به حرف هایمان گوش کند. زن ها عاشق حرف زدن اند و احساساتشان را بیرون می ریزند. ما به شما تکیه می کنیم چون اعتماد داریم که می توانید حالمان را بهتر کنید. پس خواهش می کنیم که صدای تلویزیون را قطع کنید، لیوانتان را بگذارید زمین و به ما گوش کنید.
 
هر زنی دوست دارد شوهرش صادق باشد
کاملاً درست است که می گویند صداقت بهترین سیاست است. گفتن یک دروغ کوچک شاید الان کارتان را راه بیندازد اما مطمئن شوید که زن ها می فهمند و آنوقت دیگر پشیمانی سودی ندارد. از اینها مهمتر، خیانت نکنید و درموردش دروغ نگویید. این بزدلی است.
زن ها دوست دارند شوهرشان به انها اولویت دهد
مردها لازم دارند که زمانی را با دوستانشان بگذارانند اما اینکه در اولویت سوم یک مرد قرار بگیری اصلاً برای ما جالب نیست. اگر طرفتان احساس نکند که اولویت اول زندگی شماست، مطمئن باشید که اتفاق های جالبی نخواهد افتاد.
هر زنی دوست دارد شوهرش به مسائل جزئی توجه کند
همه دوست دارند مورد توجه طرف مقابلشان باشند. مدل موی جدید؟ لباس نو؟ چیزی بگویید تا نشانمان دهید که متوجه تغییر شده اید.
 
بی میلی به رابطه جنسی در زنان دلیل بر وجود مشکلی نیست
خیلی وقت ها بی میلی ما به داشتن رابطه جنسی بخاطر شما نیست. همه ما گاهی اوقات خسته ایم، استرس داریم یا نگرانیم. اتفاق می افتد دیگر، نگران نباشید و به خودتان نگیرید.
 
هر زنی دوست دارد شوهرش کمک کند
هیچ چیز آزاردهنده تر از یک مرد تنبل نیست. کمی در کارهای خانه، کارهای دانشگاه و کارهای روزمره کمکمان کنید. این کارها همانقدر که وظیفه ماست، وظیفه شما هم هست!

,زندگی ایده آل, زندگی ایده آل و مناسب, شوهر ایده آل,عشاق موفق

زنان آرزو دارند شوهرشان گوش دهند و علاقه نشان دهند‎

زن ها دوست دارند گاهی اوقات تنها باشند
بیشتر وقت ها شاید نتوانیم جلو حرف زدنمان را بگیریم اما بعضی وقت ها هم دوست داریم تنها باشیم. اگر همسرتان به نظر آرام می آید و چیزی نمی گوید، مشکلی نیست، فقط دوست دارد کمی در خودش باشد.
 
زنها دوست دارند شوهرشان عذرخواهی کردن را یاد بگیرد
اینقدر خودخواه و خودرای نباشید. اگر تقصیر از شماست باید عذرخواهی کنید. مطمئن باشید این کارتان رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد.
 
تمام زنها بعضی وقت ها واقعاً حس و حال بدی دارند
مردها فکر می کنند زن ها همیشه به دنبال جلب توجه هستند اما گاهی واقعاً حس و حال خوبی نداریم. خواهش می کنیم، علائم قبل از عادت ماهیانه را فراموش نکنید. کنار آمدن با عادت ماهیانه کار چندان آسانی نیست.
 
هر زنی دوست دارد شوهرش به تعادل شوخ طبعی کند
بااینکه شوخ بودن بعضی وقت ها خیلی خوب و مفرح است اما بعضی وقت ها اصلاً علاقه ای به بذله گویی هایتان نداریم.
 
هر زنی دوست دارد شوهرش مراقب بهداشت اش باشد
دندان هایتان را مسواک کرده اید؟ به خودتان عطر زده اید؟ اگر نکرده اید همین الان این کارها را انجام دهید.
 
هر زنی دوست دارد شوهرش خودش را بشناسد
اگر مردی بداند که چه می خواهد و از خودش مطمئن باشد، کمتر در کارهای بی ارزشی مثل هوس بازی کردن وقت می گذارد.
 
زنها دوست دارند سالگرد یا روز تولدشان را فراموش نکند
سال ۳۶۵ روز دارد و فقط باید دو روز آن را به خاطر نگه دارید. حداقل روی گوشی همراهتان یادآور بگذارید یا در تقویمتان یادداشت کنید یا حتی اگر لازم شد از مادرتان بخواهید که به شما یادآوری کند. هر کاری که می کنید، این دو روز را به هیچ عنوان فراموش نکنید.
 
زنها دوست دارند همیشه مورد احترام شوهرشان باشند
بعضی مردها آنقدرها که باید به طرف مقابلشان ارزش نمی گذارند. طوری باید او را دوست داشته باشید که انگار آخرین روزی است که او را می بینید، برای آنچه که هست تحسینش کنید و برای هر کاری که می کند از او قدردانی کنید. کمی به آن فکر کنید.
 
هر زنی دوست دارد شوهرش عشق اش را ابراز کند
انتظار نداشته باشید که ما علم غیب داشته باشیم و از احساسات شما باخبر شویم. اگر واقعا ما را دوست دارید لطفا به زبان بیاورید و آنرا در عمل نشان دهید.
 
زنها تشنه عشق و عاشقی هستند
هیچوقت از دختری سوال نکنید که گل می خواهد یا نه. مطمئناً جواب او مثبت است. معلوم است که ما گل دوست داریم، مخصوصاً اگر رز باشد به همراه شمع و شام و نوشیدنی.
 
زنها دوست دارند گاهی شوهرش برای او شام درست کند
هیچ چیز جذاب تر از مردی نیست که بلد باشد در آشپزخانه چه بکند.
 
چیزی که از قلب مردی بیرون می آید برای همسرش مهم است
اگر تابحال به درست کردن یک هدیه جالب مثل یک کارت دست ساز، یک CD از منتخب آهنگ هایی که دوست دارید و امثال این فکر کرده اید ولی تصور کرده اید که ممکن است کار مسخره ای باشد، اشتباه می کنید! این کارها بهترین راه برای بیان احساسات قلبی تان است مخصوصاً اینکه مردها معمولاً مهارت چندانی برای ابراز آن ندارند. مطمئن باشید که ما عاشقش می شویم.
منبع : salamatnews.com
 

منبع :

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :