شما باید مجرد بمانید اگر این شرایط را دارید
شما باید مجرد بمانید اگر این شرایط را دارید   دانستنی های قبل ازدواج ، پرمگ : روابط رمانتیک و داشتن کسی که همیشه در کنارتان حضور داشته باشد بهترین احس
آکاایران: شما باید مجرد بمانید اگر این شرایط را دارید

دانستنی های قبل ازدواج ، آکا ایران : روابط رمانتیک و داشتن کسی که همیشه در کنارتان حضور داشته باشد بهترین احساسی که یک انسان می تواند داشته باشد را به شما می دهد. ازدواج حتی فواید سلامتی هم برای بدن دارد. اما این فواید فقط در روابط سالمی وجود دارد که هر دو طرف آمادگی هر چیزی که لازمه یک تعهد است را دارا باشند. وقتی به هر دلیلی آمادگی لازم برای بودن در یک رابطه را ندارید مجرد بودن سالم ترین و بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید.

مواردی که در این مطلب به پیشنهاد چند متخصص روابط زناشویی آمده است نشانه هایی هستند که به شما می گویند باید فعلا مجرد بمانید چون آمادگی کافی برای ازدواج ندارید.

آکاایران: شما باید مجرد بمانید اگر این شرایط را دارید

ازدواج حلال تمام مشکلات تان است

وقتی زوج های خوشحال و موفق را اطراف خود می بینید تصور می کنید تنها دلیل خوشحال بودن آن ها این است که ازدواج کرده اند به همین دلیل احساس افسردگی، تنهایی و نا امیدی می کنید و توهم این را دارید که ازدواج تمام این مشکلات را حل خواهد کرد. اما با این دیدگاه فقط مشکلات را بیشتر می کنید. واقعیت این است که بودن در یک رابطه نه می تواند مشکلات را حل کند و نه این که آن ها را بیشتر کند. اگر تصورتان این است که ازدواج حلال تمام مشکلات تان است پیشنهاد می کنم ابتدا مشکلات شخصی تان را حل کنید تا آمادگی لازم برای ازدواج داشته باشید.

با هر کسی که آشنا می شوید همان است که می خواهید

به محض این که با شخصی آشنا می شوید و در اولین دیدار متقاعد می شوید که او همان نیمه گمشده ای است که منتظرش بودید و با او در رویاهایتان زندگی مشترک تان را تصور می کنید. این ها نشانه نیازمندی و وابستگی است. بعضی ها به قدری مستاصل هستند که به هر فردی که در مسیرشان قرار می گیرد وابسته و علاقمند می شوند و این یکی از نشانه هایی است که می گوید باید فعلا مجرد بمانید. وقتی در اولین دیدار نسبت به او احساسی قوی دارید و امیدوار هستید که او هم نسبت به شما همین حس را داشته باشد نشانه این است که خیلی سریع پیشروی کرده اید و باید متوقف شوید.

.

منبع : permag.ir

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :