افزایش سایز آلت تناسلی به روش پنیمور، آلت تناسلی مرد، دستگاه تناسلی زن - مشاوره جنسی
آلت تناسلی مردان,آلت تناسلی,دستگاه تناسلی زنان تصاویر,دستگاه تناسلی زنان با عکس واقعی,دستگاه تناسلی,دستگاه تناسلی زنانه,دستگاه تناسلی مردان,دستگاه تناسلی مرد,دس

 در این پست از سایت آکاایران برای شما مطالبی درباره افزایش سایز آلت تناسلی  را آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

مسائل جنسی و مشکلات ناشی از عدم شناخت این مسائل در زندگی زناشویی پایه گذار اتفاق های نا خوشایندی می باشد ، آمارها نشان می دهد که یکی از اساسی ترین دلایل طلاق در بین مردم و جوامع مختلف عدم نبود ارتباطات جنسی کامل می باشد ، یکی از مسائلی که در مسائل جنسی به شدت مورد نظر می باشد سایز آلت تناسلی مردان می باشد که در صورت متناسب نبودن یا بعبارتی کوچک بودن آن رابطه جنسی را دچار مشکل می کند ، سایت ازدواج آکا ایران قصد دارد در این مطلب راه های افزایش سایز آلت جنسی را برای شما همراهان همیشگی سایت آکا ایران شرح دهد : 

راهکارهای افزایش سایز آلت تناسلی مردان

افزایش سایز آلت تناسلی به روش پنیمور
به نقل از آکاایران :روش پنیمور به عنوان یکی از معتبرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا می باشد. این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی محسوب می شود. این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده می شود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود.


مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ،معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل میشود . درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است .دیده شده است که بروز آثار  روش روش پنیمور به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش می شود.


مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز میتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی میباشد. همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لباسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر روش روش پنیمور دارد.

آلت تناسلی,آلت تناسلی مردان,دستگاه تناسلی زن

 سایز آلت تناسلی مردان


روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد :
استفاده از دارو برای افزایش سایز آلت تناسلی : بسیاری از سایتها با استغاده از تبلیغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی میکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هیچ دارویی برای  این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثیرند.


استفاده از دستگاه مکنده برای افزایش سایز آلت تناسلی : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دلیل مکیدن آلت باعث رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو میباشد.


استفاده از وزنه برای افزایش سایز آلت تناسلی: این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا ۲۰ دقیقه به آلت تناسلی وصل میکردندکه این روش باعث بیماری قانقاریا می شود.
عمل جراحی برای افزایش سایز آلت تناسلی: روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است.

آلت تناسلی,آلت تناسلی مردان,دستگاه تناسلی زن

افزایش سایز آلت تناسلی مردان


نکته هایی در رابطه با افزایش سایز آلت تناسلی :
* سایز آلت تناسلی در مردان بین ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر میباشد ، همچنین استثنائاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی ۲۰ سانتی از بزرگی آن رنج میبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر هستند.


* تمرینات پنیمور باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد.
* اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود.
* تمام این تمرینات باید  ۵روز در هته انجام شود و ۲ روز متوالی هم استراحت کرد.
* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید .
* باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد و نباید در اثر زیاده روی به خود آسیب وارد کنید.
* اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود .
* باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید.


خلاصه برنامه روزانه :
١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه)
٢- تمرینات کششی ( ۲۵ تا ۳۰ دقیقه)
٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه)
۴- استفاده ار ماده لیز کننده
۵- تمرینات جلکینگ ( ۱۰ تا ۲۰ دقیقه)
۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا ۱۰ دقیقه)


١- استفاده از حوله گرم
یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید.این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی می شود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود.


٢- تمرینات کششی
این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی می شود .افرادی که می خواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر می باشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد.

 آلت تناسلی,آلت تناسلی مردان,دستگاه تناسلی زن

آلت تناسلی مردان

تکنیک اول :
الف: سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید الف : در حالت استراحت یا Flaccid (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)


ب: آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید.
ج : بعد از ۵ دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰ بار آنرا ( درحالت شل ) بچرخانید.

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر (بالا ، پایین ، چپ و راست ) انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید.
ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰ بار به سمت جلو بکشید.


تکنیک دوم :
این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید :
الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)
ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید .
ج : عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید.

 

تکنیک سوم :
سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید
الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)
ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید.
ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید.
د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود)
ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید.


٣- تمرینات رشد و گردش خون
بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار)  باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند.


۴- استفاده ار ماده لیز کننده
قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقدار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود.


۵- تمرینات جلکینگ
این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید.نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی می باشد.


تکنیک اول :
پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید. با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است. اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید.


تکنیک دوم :
پس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً Erect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ۱۰۰ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید.


تکنیک سوم :
این تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند. پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید. سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید.


۶- ماساژ و گرم کردن
پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به نرمی انجام شود .میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید.***

منبع:kamnazir.comنه روش برای کاهش بوی نامطبوع ناحیه تناسلی - مشاوره جنسی

نه روش برای کاهش بوی نامطبوع ناحیه تناسلی - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
عفونت ادراری عفونت گردن رحم,ناحیه,رعایت بهداشت جنسی,دردهای دوره قاعدگی مربوطه,رابطه جنسی با همسر,دسته از خانم ها توصیه,لباس زیر تنگ,بهداشتی روزانه که مخصوص
آنچه مردان باید بدانند/آناتومی اندام تناسلی مردانه - مشاوره جنسی

آنچه مردان باید بدانند/آناتومی اندام تناسلی مردانه - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آناتومی اندام تناسلی مردانه,تشریح اندام تناسلی مردانه,اندام تناسلی مردانه,اندام تناسلی مردان,اندام تناسلی مردان عکس,آناتومی اندام تناسلی مردانه,اندام تناسلی مردان وزنان,اندام تناسلی مردانه,اندام تناسل
مشکلات ناحیه تناسلی و چگونگی درمان آن - مشاوره جنسی

مشکلات ناحیه تناسلی و چگونگی درمان آن - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تبخال تناسلی خارش مهبل درمان خارش مهبل مشکلات ناحیه‌تناسلی, زگیل‌های تناسلی,بیماری پوستی ناحیه تناسلی,درمان خارش ,جوش تناسلی,تبخال تناسلی درمان ,خارش مهبل زنان,سلامت و دانستنی های جنسی در خانواده,سلام
بررسی یک مشکل مردانه: انحراف آلت تناسلی - مشاوره جنسی

بررسی یک مشکل مردانه: انحراف آلت تناسلی - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
وجود این مشکل می‌تواند باعث بروز مشکلات روانی, جسمی و حتی از هم پاشیده‌شدن کانون خانواده شود, درحالی که این مشکل با جراحی قابل درمان است.,سلامت و دانستنی های جنسی در خانواده
تغییرات دستگاه تناسلی مردان در طول زندگی - مشاوره جنسی

تغییرات دستگاه تناسلی مردان در طول زندگی - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
افزایش چربی در ناحیه شکم,مردان در طول,منجر به کاهش جریان خون به داخل,مقدار و کیفیت تولید اسپرم نیز تاثیر می گذارد,تغییرات دستگاه,تغییرات محققان معتقدند,نتیجه کاهش جریان خون,میزان دوره جوانی
نعوظ آلت تناسلی هنگام خواب و ارتباط آن با شکستگی آلت - مشاوره جنسی

نعوظ آلت تناسلی هنگام خواب و ارتباط آن با شکستگی آلت - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری,خواب و ارتباط,سوالاتی,مردان,دکتر,مردان و بویژه جوانان مطرح,بلند,منبع
زگیل دستگاه تناسلی چیست؟ - مشاوره جنسی

زگیل دستگاه تناسلی چیست؟ - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بیماریهای جنسی زگیل ناحیه,درمان کامل ضایعات توصیه,بیماریهای جنسی بهترین راه,بیماری ضایعات پوستی به شکل,زگیلها می توانند از چند هفته تا چند ماه,ارتباط جنسی تماس با ترشحات,عامل ویروسی,دیده شدن بیماری د
اختلالات آلت تناسلی مردان (قسمت اول) - مشاوره جنسی

اختلالات آلت تناسلی مردان (قسمت اول) - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اختلالات,مردان,قسمتی,قسمتی از بدن,آقایان,آقایان معمولاً,آقایان معمولاً حساسیت,آقایان معمولاً حساسیت بیشتری
اختلالات آلت تناسلی مردان (قسمت دوم) - مشاوره جنسی

اختلالات آلت تناسلی مردان (قسمت دوم) - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
التهاب پوست,پوست ختنه گاه پشت,مردان و پسران که ختنه,غده سرطانی اشتباه,سرطان,وسیله جراحی,مردان با دیابت بیماری قند خون در خطر بیشتری,پوست تنگ
واریکوسل (واریس ناحیه تناسلی) 2 - مشاوره جنسی

واریکوسل (واریس ناحیه تناسلی) 2 - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
واریس ناحیه تناسلی واریکوسل علائم واریس بیضه واریس,واریس بیضه نشانه های واریس بیضه,درمان واریکوسل,درمان واریس بیضه,عوارض واریس بیضه,عوارض واریکوسل,بیماریهای جنسی مردان,بیماریهای تناسلی,دانستنیهای جنسی
تبخال تناسلی دقیقا چیه؟ - مشاوره جنسی

تبخال تناسلی دقیقا چیه؟ - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تبخال تناسلی دقیقا چیه؟ تبخال تناسلی
درمان یک مشکل جنسی مردانه با پروتز تناسلی - مشاوره جنسی

درمان یک مشکل جنسی مردانه با پروتز تناسلی - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کارگذاری این پروتز‌ها یک کار بسیار مشکل است که نیاز به مهارت خاصی دارد.,,اختلال نعوظ در جوانی,اختلالات نعوظ چیست؟,علل اختلال نعوظ,اختلال نعوظ درمان,اختلال نعوظ در جوانان,اختلال نعوظ و درمان آن,اختلال
بیماریهای اورژانسی تناسلی در مردان - مشاوره جنسی

بیماریهای اورژانسی تناسلی در مردان - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سلامت و دانستنی های جنسی در خانواده,سرطان مثانه علائم سرطان پروستات خون در ادرار , سنگ کلیه , علائم تورسیون بیضه , ناتوانی جنسی مردان , بیماریهای تناسلی در مردان , دستگاه تناسلی مردان , سرطان پروستات
تغییر حالت و اندازه آلت تناسلی با افزایش سن - مشاوره جنسی

تغییر حالت و اندازه آلت تناسلی با افزایش سن - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تغییرات آلت تناسلی با افزایش سن اندازه آلت تناسلی آلت تناسلی,ارگاسم,ناتوانی جنسی,اختلالات نعوظ با افزایش سن,تغییرات ظاهری آلت تناسلی,دانستنیهای جنسی,رابطه جنسی,دانستنی های جنسی در خانواده،آموزش روابط
علایم سرطان آلت تناسلی را بشناسید - مشاوره جنسی

علایم سرطان آلت تناسلی را بشناسید - مشاوره جنسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مردان سیگاری چندین برابر بیشتر از مردان غیر سیگاری در معرض ابتلا به سرطان آلت تناسلی قرار دارند.,دانستنی های جنسی در خانواده،آموزش روابط زناشویی
صفحه 1 از 10
منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :