آیا اولین رابطه جنسی دردناک است؟ - مشاوره جنسی
اولین سکس و رابطه جنسی زن و مرد، در صورتی که در شرایط مناسب، و بدون استرس و ترس و خستگی و در محیطی آرام اتفاق بی افتد معمولا بدون درد و عوارض خواهد بود.
آکاایران: آیا اولین رابطه جنسی دردناک است؟
اولین سکس و رابطه جنسی زن و مرد، در صورتی که در شرایط مناسب، و بدون استرس و ترس و خستگی و در محیطی آرام اتفاق بی افتد معمولا بدون درد و عوارض خواهد بود.

آکاایران: آیا اولین رابطه جنسی دردناک است؟

چکار کنم که در اولین سکس و نزدیکی (هنگام دخول) با همسرم، او درد کمتری متحمل شود؟

برادر گرامی، خوشحالیم که باز هم طعم شیرین اعتماد شما را می چشیم. شکر گزار داشتن یک ذهن منطقی باشید که در پی افزایش آگاهی های لازم زندگی خویش است.
برادر محترم، شیوه مکانیکی ازاله بکارت، تفاوتی با دیگر آمیزش ها ندارد هرچند استفاده از بعضی پوزیشن ها این امر را راحت تر می نماید که توضیح آن در ادامه خواهد آمد. آنچه در این مورد مهم است در پیش گرفتن شیوه ای است که به آمادگی روانی و جسمی همسر برای ازاله بکارت بینجامد. پاسخی که در ادامه تقدیمتان خواهیم نمود ناظر به ویژگی های نزدیکی به منظور ازاله بکارت است که در ضمن آن، به پاسخ سؤال خود نائل خواهید شد.

شب زفاف در خاطره تمامی زوج های جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد. پس در این مطلب، شب زفاف را زمانی می گوئیم، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن را می آزمایند. برای اینکه پذیرش این موضوع برای شما همسران جوان راحتر و مطلوب تر باشد بهتر است در دوران عقد بیشتر به هم نزدیک شوید و به همین دلیل در هر فرصتی که پیش آمد معاشقه را از یاد نبرید و در این کار محدوده هم ترسیم نکنید تا مهارت این کار را به خوبی بدست آورید و ارتباط عاطفی خود را از این مسیر تقویت نمایید. این موضوع مهم است که ازاله بکارت در رابطه جنسی اول نباشد پس قبل از مراسم عروسی و در دوران عقد می توانید رابطه جنسی بدون دخول داشته باشید این کار به شما کمک می کند تا از شرم و حیای بی مورد و خجالت بی جای دو طرف کم شود و همراهی این آمیزش غیر کامل با معاشقه، ترس دختر را از ازاله بکارت در شب عروسی خواهد کاست.

دو نوع درد در هنگام اولین سکس و تجربه جنسی قابل درک است:

این درد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است و آن ازاله بکارتی است که در 4-5 سانتیمتری داخل واژن قرار دارد. برای کنترل یا کاهش درد، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است. این کار سبب می شود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد. رسیدن به ارگاسم، آستانه درد را بالا می برد و باعث می شود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد.
به عنوان مثال در زمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمی کند یا درد بسیار جزئی خواهد بود اگر هم بیش از حد روی این موضوع حساس شده اید می توانید خود را با اسپری لیدوکائین راحت کنید به این صورت که هایمن را با اسپری بی حس کنید و پس از 4-5 دقیقه دخول کامل کنید و مطمئن باشید که همسر شما حتی احساس هم نمی کند.
خوب است بدانید پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است. البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمیشود. در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید. تا 3 روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی، طبیعی است و نباید نگران بود.

  • درد به علت دخول

این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن می باشد. شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد می کنید، زور بیشتری بکار می برید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید. این حالت دقیقا در واژن هم ایجاد می شود. واژن برای اولین بار می خواهد باز شود. پس درد زیادی را حس می کند. برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت. تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد. برای این منظور می شود از ژل لوبریکانت نیز استفاده نمود.

نکاتی که در برقراری اولین سکس مهم است:

  1. به این نکته حتما توجه نمایید که اگر احساس می کنید همسرتان آمادگی روانی ندارد و خسته از مراسم است، او را به انجام یک رابطه کامل و طولانی وادار نکنید.
  2. معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم را فراموش نکنید.
  3. استفاده از ژل «لوبریکانت» و همین طور اسپری «لیدوکائین» در روی هایمن (پرده بکارت) (البته فقط در صورتی که همسرتان از دخول کامل و ازاله بکارت هراس دارند)
  4. عمل دخول را به آرامی و همراه با معاشقه انجام دهید.
  5. درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.
  6. دو وضعیت (پوزیشن) برای اولین آمیزش کامل، مناسب تر است :


آمیزش نوع اول

این ساده ترین نوع آمیزش است که اکثر افراد برای اولین بار آن را انجام می دهند بدین صورت که زن در زیر قرار می گیرد و پاهای خود رو به اندازه ای که احساس راحتی کند باز می نماید تا باز شدن دهانه مهبل، آغاز نزدیکی را راحت تر کند و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می ده.
چنانچه مرد دو دست خود را بصورت ستون در طرفین سینه زن روی زمین قرار دهد که وزن بدن را تحمل کند، نتیجه بهتری عاید می شود چرا که زن آزادی عمل و امکان تحرک بیشتری خواهد داشت و البته حس لامسه زن هم بدلیل تماس قسمتهای بالای قسمت زنانگی با بدن مرد تحریک می شود. البته در آغوش گرفتن و لمس کامل بدن، هرچند لحظه یکبار نیز مفید خواهد بود.

آمیزش نوع دوم

دراین نوع آمیزش، بدن مرد و زن کمترین تماس را با هم دارند. در این نوع آمیزش زانوها و کف دستان زن روی زمین قرار می گیرد و دستها بصورت ستون شده و وزن بدن روی دستها و زانوها تقسیم می شود.مرد در پشت زن، روی زانوها قرار گرفته و عمل دخول را انجام می دهد. این روش چنانچه روی تخت انجام می شود بهتر است که زن در لبه های تخت قرار گیرد به شکلی که روی تخت دراز کشیده و پاهای او روی زمین باشد و مرد بصورت ایستاده دخول را انجام دهد تا امکان تحرک بیشتری داشته باشد.
دوست گرامی؛ قدم نهادن در راهی که در امتداد سرانگشتان اشاره عقل و دین است، مقصدی جز لذت های بینهایت مادی و معنوی ندارد.

نویسنده : عباسعلی هراتیان

منبع :

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :