بهترین راه های تقویت ارگاسم در مردان
برای اینکه ارگاسم بهتری داشته باشید راه های ساده ای وجود دارد که آنها را در این مقاله برای شما آورده ایم که با بکارگیری این روشهای ساده شما میتوانید ارگاسم خود

آکاایران:  

آکاایران: بهترین راه های تقویت ارگاسم در مردان

برای اینکه ارگاسم بهتری داشته باشید راه های ساده ای وجود دارد که آنها را در این مقاله برای شما آورده ایم که با بکارگیری این روشهای ساده شما میتوانید ارگاسم خود را تقویت نموده و لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرید.

1- توجه بیشتر به حواس پنجگانه: به صداهای اطراف خود مثل صدای موزیک توجه کنید.تمام قسمتهای بدن او را با دست خوب لمس کنید.بدن زن را بوسیده و دست آخر اینکه موقع نزدیکی همیشه به یکدیگر نگاه کنید.

2- تخیل و خیالات مختلف پیرامون این موضوع کمک زیادی به تحریک شما و تقویت ارگاسم مینماید.خیال پردازیهای مختلف در این زمینه بویژه در اولین رابطه جنسی و هنگامیکه شما هنوز با او چندان آشنا نیستید،بسیار کمک کننده است.

3- گاهی در موقع انجام عمل نزدیکی هنگامیکه خیلی تحریک شده اید، مکث کرده و برای مدت کوتاهی به معاشقه یا کار دیگری بپردازید.سپس دوباره ادامه دهید. انجام این توقفها در بین نزدیکی، باعث تقویت ارگاسم زن و مرد هردو میشود.

4- برای اینکه ارگاسم فراموش نشدنی داشته باشید،موقع انزال ماهیچه های لگن و ران خود را برای چند ثانیه منقبض کرده و دوباره شل کنید.همچنین میتوانید با انجام تمرینهای kegel عضلات کف لگن را تقویت نموده و ارگاسم مطبوعی داشته باشید.

تهیه و گردآوری : گروه روابط زناشویی پرداد /

.

منبع :

منبع : بخش ازدواج آکاایران
برچسب :